Vyvíjame
Spoľahlivé
Softvéry

Naša firma z blízka

Kódovaná precíznosť

V AAS Solutions sme zameraní na poskytovanie komplexných riešení v oblasti vývoja softvéru, testovania, prenájmu IT kapacít, odborných školení a profesionálneho projektového manažmentu. Zabezpečujeme vysoko kvalitné služby, ktoré sú navrhnuté tak, aby plne vyhovovali potrebám našich klientov a pomáhali im dosiahnuť úspechy.

Zaväzujeme sa k tomu, že pre našich klientov vytvoríme výnimočnú hodnotu tým, že zrealizujeme kompletnú dodávku softvéru od fázy návrhu až po finálnu implementáciu a nasadenie do prevádzky.

AAS Solutions

Prinášame do sveta it efektívne a funkčné riešenia viac ako 10 rokov

História a hodnoty AAS Solutions

AAS Solutions (logo)

Vytrvalosťou k špičkovým riešeniam

Naša história začala pred viac ako desiatimi rokmi s jednoduchým, no ambicióznym cieľom – prinášať do sveta informačných technológií efektívne a funkčné riešenia. Postupne sme sa vypracovali do pozície dôveryhodného partnera, ktorý je dnes etablovaným poskytovateľom špičkových riešení v oblasti dodávky IT služieb.

AAS Solutions (logo)

Otestovaná odhodlanosť Zárukou naplnených cieľov

Spoločnosť bola pôvodne založená s úmyslom fungovať ako firma zameraná na služby v oblasti testovania s primárnym cieľom odstrániť neefektívnosť v poskytovaní IT služieb. S radosťou konštatujeme, že sme systematicky reagovali na túto potrebu, a dnes sme hrdí na svoju úlohu dôveryhodného partnera, usilujúceho sa o neustále zdokonaľovanie IT procesov pre našich klientov.

AAS Solutions (logo)

Náročnosť, ktorá tvorí Skutočnú hodnotu

So skúseným tímom profesionálov sme schopní poskytovať kvalitné riešenia a navyše klientom ponúkať individuálny prístup, ktorý zohľadňuje ich špecifické potreby. Každý projekt pre nás predstavuje výzvu, ktorú s nadšením vítame a s odbornosťou detailne riešime. Máme ambíciu vytvárať softvéry, ktoré nie sú len technologickými inováciami, ale skutočnými nástrojmi, ktoré aktívne prispievajú k rozvoju a rastu našich partnerov.

AAS Solutions (logo)

Spoľahlivosť ako záruka spokojnosti

Sme hrdí na to, že AAS Solutions je synonymom spoľahlivosti, kvality a profesionality. Naďalej sa zaväzujeme prinášať inovácie a efektívne riešenia do sveta IT a posúvať tak hranice možností s výsledkom, ktorý naplní spokojnosť našich klientov.

AAS Solutions (logo)

Odbornosť ako záruka profesionality

Na trhu sme sa etablovali s cieľom poskytovať dôveryhodnú podporu v oblasti IT, pretože rozumieme, že naši partneri smerujú k dosahovaniu nadštandardných výsledkov. S nami získate plnohodnotné IT oddelenie, pripravené poskytovať výnimočné služby. Optimalizujeme Váš čas a financie, a zároveň prinášame relevantné odborné know-how. Ako oficiálni partneri popredných spoločností v oblasti informačných technológií sme pripravení poskytnúť Vám najmodernejšie technologické riešenia vrátane práce s umelou inteligenciou AI.

Široké trhové pokrytie a prax

Sféry v ktorých pôsobíme

Bankovníctvo a bankové softvéry

Softvér v oblasti poisťovníctva

Telekomunikácie, softvér telekomunikačných operátorov

ERP systémy

Aplikačný softvér pre menšie a stredné firmy

Softvér v oblasti zdravotníctva

Softvér v oblasti logistiky

Preskúmajte naše bohaté portfólio spokojných klientov

Kontaktovať

Spolupracujte s overeným partnerom

Získali sme status ISTQB platinum partner

Ako prvá slovenská spoločnosť sme dlhoroční držitelia statusu ISTQB Platinum Partner. Náročné štandardy, ktoré týmto spĺňame, potvrdzujú technologickú vyspelosť profesionálov v našom tíme.

AAS Solutions – ISTQB Platinum Partner

Napíšte nám

Vytvorme spolu riešenie podľa vašich potrieb! Neváhajte nás kontaktovať:

Vyplňte prosím formulár

Údaje budú spracované v súlade s dokumentom o ochrane osobných údajov.